Hinnakiri

FotosessioonidPakun 30-, 45- ja 60-minutilisi fotosessioone, mille hinnad alates 1.09.2022 on 70€, 90€ ja 110€. Soovi korral on võimalik kokku lepida ka pikem fotosessioon, hind kokkuleppel. Pärast sessiooni saad Sa kätte kõik õnnestunud ja järeltöötluse läbinud fotod privaatse veebigaleriina, kust on võimalik fotosid täissuuruses ja ilma vesimärgita alla laadida. Võimalik on juurde tellida paberfotosid (vt ülejärgmine alajaotus).

Teen sessioone nii õuetingimustes kui ka Sinu kodus või muus Sinu valitud asukohas. Võimalik on soovi korral kasutada mõnda rendistuudiot Tartus (fotosessioonile lisandub stuudiorendi tasu vastavalt valitud stuudio hinnakirjale). Traditsioonilisi fotosessioone teen enamasti Tartus ja Tartu lähistel, kokkuleppel ka mujal.

Siiani olen jäädvustanud:
 • pulmi,
 • klassikalisi portreesid,
 • grupipilte,
 • armunud paare,
 • rasedust ja ootusaega,
 • väikseid ja suuremaid lapsi,
 • buduaaripilte,
 • spordipilte.


ÜritusedLisaks traditsioonilistele fotosessioonidele pildistan mitmesuguseid pidusid, kokkusaamisi, tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid, pulmi, sünnipäevasid ja muidu Sinu jaoks olulisi sündmuseid.

Keskmine tunnihind vähemalt 3-tunni pikkuse sündmuse pildistamisel algab 80€/h. Sündmuse pildistamise töötasu oleneb eelkõige töö pikkusest, sisust, toimumisajast, asukohast ning kliendi täpsetest soovidest ja visioonist. Kontakteeru minuga julgesti, räägime detailid läbi ja leiame kindlasti Sulle sobiva personaalse lahenduse. Oodatud on nii era- kui ka ärikliendid.

Sündmuste pildistamistel sõlmin kliendiga kahepoolse lepingu, mis sätestab mõlema poole õigused ja kohustused.


Paberfotod

Kui soovid oma fotosessioonil tehtud fotosid paberkujul talletada või eksponeerida, siis soovitan tellida fotode väljatrükid ehk paberfotod otse minu käest. Enamasti ei vaadelda üheski masstootmise meetodil tegutsevas fotolaboris Sinu fotosid eraldiseisvate kunstiteostena, vaid lihtsalt võetakse saadetud failid, halvemal juhul tehakse neile automaatkorrektuure (kontrast, värv, foto lõikamine jm) ning vajutatakse arvutis nuppu "Prindi". Lõpptulemusena on suur oht kätte saada moonutatud paberfoto, mis ei sarnane sugugi sellele ilusale digitaalsele fotole, mida minu saadetud veebigaleriis nägid.

Fotograafina vaatan ma iga enda poolt jäädvustatud fotot kunstiteosena. Iga foto väljatrükk valmib kvaliteetsele poolmatile fotopaberile hoolsa käe ja silma all. Nagu juba mainisin: iga foto on kunstiteos, mis peab selle foto jaoks kõige sobivamale paberile saama parimal võimalikul viisil. Võid kindel olla, et Sinuni toimetatud väljatrükkidesse on suhtutud austuse ja pühendumisega, kvaliteet on kooskõlas hinnaga ning paberfotod pakuvad sama suurt vaatamisrõõmu ka aastate pärast.

Paberfotode hinnad on järgmised (mõõdud sentimeetrites):

10x15: 1€/tk;
 • 10 tk: 9€; 
 • 20 tk: 16€; 
 • 30 tk: 24€;
15x21: 2€/tk
 • 10 tk: 18€; 
 • 20 tk: 32€; 
 • 30 tk: 48€;
20x30: 4€
30x40: 8€
30x45: 10€
40x60: 15€
50x75: 20€


Kinkekaardid


Saadaval on tagasihoidliku kujundusega KINKEKAARDID fotosessioonidele pikkusega 30, 45 või 60 minutit. Kinkekaartide hinnad on vastavalt samuti 70€, 90€ või 110€ (analoogselt vastava kestusega fotosessiooni hinnale). Soovi korral on saadaval ka pikema kestusega kinkekaardid, hind kokkuleppel. Kinkekaardi kujundust on võimalik valida vastavalt kaardi saajale. Kinkekaarte väljastan nii paberkaardina (koos valge ümbrikuga) kui ka digitaalselt. Kehtivusaeg on 9 kuud.Ettevõtte andmed

Töötan fotograafina ametlikult: minu fotograafiaäri on Eesti Vabariigis seadustekohaselt registreeritud. 

OÜ Margit Partei Fotograafia
Registrikood: 14074864


CONVERSATION