Grete & Karmen


Eile oli mul tänu ühele toredale fotograafile võimalus katsetada Nikon D750. Tegu on täiskaader peegelkaameraga, mis teeb minu praegusele poolkaadrile igas aspektis silmad ette. Kuna olen uue kaamera otsingutel ning silma ongi jäänud D750, siis oli igati kasulik asi oma silmaga üle kaeda ning töösse rakendada. Tundub, et varsti on OÜ Margit Partei Fotograafia korraliku rahasumma võrra vaesem ning korraliku kaamera ja objektiivi võrra rikkam. Just nii: minu oma ettevõte. Tegutsen fotograafina täiesti ametlikult, maksan riigile makse ja oman hinnakirja. Kõik uued ja vanad kliendid on ikka oodatud! :)

Igal juhul sai uus kaamera ära katsetatud Karmeni ja tema väikese tütre Grete peal. Grete oli täielik musterlaps, käitus kõigi teiste lastega viisakalt, oli nõus mänguväljakul vahendeid jagama ja jonn sattus ka üliharva peale. Kuna see oli minu esimene katsetus nii väikest last pildistada, siis arenguruumi ilmselgelt veel on, aga üldpildis jäin rahule. Sain uue kogemuse ja mõned väga mõnusad fotod, mida teiega jagada.

CONVERSATION

6 kommentaari:

 1. Kus hinnakirjaga tutvuda saab? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hinnad algavad 20 eurost ja olenevad sessiooni pikkusest, asukohast, sisust ja toimumisajast. Rohkem pakutavate teenuste kohta saad lugeda SIIT. Kui on huvi, siis kindlasti võta minuga ühendust ja leiame mõlemale poolele sobiva lahenduse, päris kivisse raiutud mu hinnakiri ei ole. :)

   Kustuta
 2. Kas saaksid välja tuua mõned aspektid, mis suhtes Sulle Nikon D750 rohkem meeldib, kui Su praegune kaamera? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Nüüdseks D750 ongi minu kaamera. Kõige suurem erinevus on võime pildistada pimedates / mitte täiuslikes oludes. D750 saan ISO keerata rahus vajadusel nt 3200 peale ja saan kätte kasutatavad fotod. Vana kaameraga oli 800 juba hullult mürane. D750 on täiskaader = suurem sensor = rohkem infot ja kõrgema resolutsiooniga fotod. Teravam ja täpsem fookus ning palju suurem fookusrežiimide arv. Ma olin lihtsalt oma väga vanast ja algelisest poolkaadrist välja kasvanud. Kuna ma teenin fotograafiaga elatist, siis selleks tuleb klientidele pakkuda ka parimat kvaliteeti.

   Kustuta